DO KAWY #207 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #207 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Wakacje, urlopy, błogi relaks…:) A jak relaks to koniecznie dobra książka! :) W naszym dzisiejszym DO KAWY proponujemy Wam wciągający i mroczny thriller o skrywanych tajemnicach. Nie będziecie się mogli oderwać! :)  Trzy, wydawać by się mogło odrębne historie, przeplatają się wzajemnie i łączą w jedną sieć sekretów i tajemnic. „Mroczne sekrety” Marcela Mossa skłania do refleksji i wielu przemyśleń. Serdecznie Wam polecamy:)

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

„Męskie granie” to już nie tylko letnie koncerty, a swego rodzaju legendarne wydarzenie muzyczne, które zyskało w Polsce całe rzesze fanów. Po raz pierwszy trasa koncertowa Meskiego Grania wystartowała w roku 2010. Od tego czasu co roku przy okazji kolejnej trasy powstaje jej hymn- utwór, który popularnością deklasuje wiele letnich hitów. Płyta „Meskie Granie’ to zbiór dziesięciu hymnów, które powstały na przestrzeni ostatnich lat- warto mieć ją w swojej kolekcji:)

źródło:empik.com

#3 Teatr/ kino

W tym tygodniu zabieramy Was do Gdańska. To właśnie tu, w Parku Oruńskim odbywają się cotygodniowe spektakle dla dzieci. W każdą niedzielę, o godzinie 12:00 można wybrać się ze swoimi pociechami na ciekawe spektakle w wykonaniu znakomitych aktorów. W najbliższą niedzielę, 15 sierpnia  będziemy mogli zobaczyć „Bajki robotów” w wykonaniu Miejskiego Teatru Miniatura. Wstęp wolny. Serdecznie polecamy:)

źródło:gak.gda.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Tym razem mamy propozycję tylko dla osób o mocnych nerwach :) Jeśli kochacie adrenalinę i ekstremalne spędzanie urlopu to ten pomysł jest wprost stworzony dla Was:) Himalaya Base Camp to pierwszy w Polsce „wiszący” biwak. Pod okiem profesjonalnych instruktorów oraz ratowników GOPR można przeżyć prawdziwą himalajską przygodę w naszych polskich górach. Więcej informacji znajdziecie na stronie himalayabasecamp.pl

 

#5 Miejsce w sieci

Tym razem coś dla miłośników zwierząt, a wiem, że jest Was tu wielu :) Na blog Wojtka trafiliśmy przypadkiem, ale zakochaliśmy się od pierwszej chwili. Znajdziecie na nim mnóstwo fantastycznych porad i cennych informacji dotyczących pielęgnacji zwierząt, ich wychowania oraz żywienia. Wszystko przedstawione w niezwykle przystępny i bardzo profesjonalny sposób. Dla nas 10/10 :) Polecamy serdecznie;)

źródło:psiedszkole.pl

 

#6 Relaks

Wolicie wygrzewać się na słońcu, na wygodnym leżaku czy jednak aktywnie uczestniczyć w różnych sportach wodnych? W naszej redakcji zdania są podzielone :) Jeśli jesteście miłośnikami aktywnego wypoczynku, to proponujemy Wam wakeboarding:) Dużo emocji oraz cała masa dobrej zabawy:) Na filmie poniżej znajdziecie kilka niezbędnych informacji :)

 

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.