DO KAWY #226 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #226 – kino, lektura, pasja

# 1 Książka

Koniec roku nastraja wszystkich refleksyjnie, a także motywuje do działania, właśnie dlatego w dzisiejszym DO KAWY polecamy Wam książkę „Fenomen poranka. Jak zmienić swoje życie”.  Czy zdarzyło się Wam snuć postanowienia noworoczne o bardziej efektywnych porankach? Jeśli tak, to książka Hal’a Elroda jest właśnie dla Was. Jak wykorzystać czas, aby poranki nie były stresującą bieganiną, tylko przyjemnym rytuałem? Jakie drobne zmiany wprowadzić, aby każdy dzień zaczynać w dobrym humorze? Koniecznie przeczytajcie książkę. Polecamy!:)

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

Nowy Rok wiąże się z bardzo ważnym wydarzeniem muzycznym, które jest wielką gratką dla wszystkich miłośników muzyki klasycznej. Noworoczny Koncert w Wiedniu to podniosłe wydarzenie, które odbywa się już od 83 lat. Podczas koncertu w Złotej Sali Musikverein usłyszeć możemy przede wszystkim kompozycje rodziny Straussów w różnych aranżacjach. Retransmisje koncertu obejrzeć można 1 stycznia o godzinie 12:00 w telewizji TVP 2. Serdecznie zapraszamy do oglądania tego wyjątkowego wydarzenia:)

źródło:wien.info .

#3 Teatr/film

W styczniu zapraszamy Was do „Teatru 6. piętro” na wspaniały spektakl pt. „Sinatra+”. To niebywałe widowisko w reżyserii Jakuba Gąsowskiego i Grzegorza Kwietnia poprowadzi nas śladami jednego z najlepszych artystów wszechczasów- Franka Sinatry. Opowieść o życiu legendy estrady otulona doskonałą muzyką i tańcem. Więcej informacji oraz bilety znajdziecie TUTAJ. Serdecznie polecamy! :) 

źródło:teatr6pietro.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Zima to idealny czas, aby rozpocząć aktywność na powietrzu. Mróz oraz śnieg czarują nas i zaskakują w tym roku bardzo, właśnie dlatego warto korzystać z uroków zimy. Doskonałym pomysłem na weekendowy wieczór są łyżwy:) To nie tylko okazja, aby spalić poświąteczne kalorie, ale świetna zabawa w gronie najbliższych. Miejscem dla nas wyjątkowym jest lodowisko w samym sercu Warszawy, czyli na Starym Mieście. W takiej scenerii wieczorne wyjście na łyżwy jest magiczne! :) Więcej informacji znajdziecie na stronie aktywnawarszawa.waw.pl

źródło:aktywnawarszwa.waw.pl

 

#5 Miejsce w sieci

Wraz z Nowym Rokiem warto zadbać o siebie. Kosmetyczka, fryzjer, a może coś innego? Ubiór to jedna z rzeczy, na jakie mamy bezpośredni wpływ. To jak będziemy się prezentować, zależy od tego, czy nasza garderoba będzie odpowiednio dobrana do naszej sylwetki. Elżbieta Chrzanowska to osobista stylistka, która na swojej stronie Chrzanowska Ubiera oraz kanale na YouTubie zdradza sekrety stylu oraz triki, na idealną garderobę. Warto tam zajrzeć! :)

źródło:chrzanowskaubiera.pl

#6 Relaks

Koniec roku skłania nas do analizowania minionego czasu i wprowadzania zmian, czyli prościej mówiąc postanowień noworocznych:) Chociaż większość z nas podchodzi do nich z przymrużeniem oka, to my uważamy, że warto postanowić sobie chociaż jedną, mała rzecz- tak w ramach treningu silnej woli:) Na stronie kryzysowi.pl znajdziecie listę pomysłów na noworoczne postanowienia- może coś Was zainspiruje? :)

źródło:kryzysowi.pl

 

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.