DO KAWY #210 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #210 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

W tym tygodniu DO KAWY polecamy książkę, która zapewni Wam mocny zastrzyk adrenaliny:) Zabójstwo sprzed lat, uniewinnienie i nowe fakty po dziesięciu latach od wydawać się mogło, zamkniętej sprawy. Czy kolejne morderstwo jest bezpośrednio związane ze sprawą? „Niewinny” Grahama Moore’a sprawi, że żaden deszczowy, jesienny dzień nie będzie nudny. Książka pełna emocji i wartkiej akcji, intryga tak doskonała, że nie będziecie chcieli odłożyć książki:) Polecamy gorąco:)

źródło:empik.com

#2 Muzyka

Na to, czym karmimy swoje dzieci, zwracamy szczególną uwagę. Tak samo powinno być z pokarmem dla duszy:) To od nas zależy, jak rozwinie się duchowa i estetyczna strona naszych pociech. Warto więc już od najmłodszych lat zabierać je w takie miejsca jak Filharmonia:) Specjalnie dla dzieci Filharmonia Narodowa stworzyła specjalny repertuar. Wyjątkowy koncert pt. „Kiedy powstała Filharmonia” odbędzie się już 26 września o godzinie 11:00. Zapraszamy:)

źródło:filharmonia.pl

 

#3 Teatr/ kino

Zapraszamy Was dziś do Teatru Współczesnego na wyjątkowy spektakl pt. „A planety szaleją…(Młodzi w hołdzie Korze)”. Piosenki z repertuaru zespołu MANNAM wykonane zostaną przez studentów Akademii Teatralnej. Znane już wszystkim dobrze utwory zaprezentowane zostaną w zupełnie nowych aranżacjach. Energia i entuzjazm artystów w połączeniu z akompaniamentem wyjątkowych instrumentów, takich jak harfa, kontrabas i pianino gwarantują udany wieczór. Spektakle odbędą się dziś i jutro (03.-04. 09) o godzinie 20:00. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

źródło: wspolczesny.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Kochamy kawę, dlatego poszukując tego magicznego napoju, odwiedzamy przeróżne miejsca:) Jednym z takich miejsc jest „Metrum- Restobistro„. Mieści się ono na dachu Akademii Muzycznej w Krakowie. Można by powiedzieć zwyczajne, smaczne, studenckie bistro, nic niezwykłego. Jest jednak coś, co czyni to miesce wyjątkowym. Widok, jakiego pozazdrościć mu mogą najbardziej wyszukane kawiarnie i restauracje w mieście. Kawa z takim widokiem na Kraków jest magicznym doświadczeniem:)  Polecamy serdecznie to miejsce:)

źródło:facebook/metrum-restobistro

 

#5 Miejsce w sieci

Farwa.pl to galeria i pracownia kaszubskiego designu, stworzona przez prawdziwą Kaszubkę- Angelikę. Swoją ogromną miłość do regionu zaczęła wplatać w życie i tym samym tworzyć niesamowite rzeczy. W ofercie jej pracowni znajdziemy zarówno biżuterię, jak i dodatki do domu, oczywiście z kaszubskim motywem. Zapraszamy Was na stronę Farwa.pl:)

źródło:facebook/farwa

#6 Relaks

Po letnim wypoczynku wracamy do naszych codziennych obowiązków. Może do grafiku zajęć wpisać także coś, co nie tylko nas zrelaksuje, ale także rozwinie nową umiejętność?:) Warsztatów, kursów oraz spotkań jest cała masa. Wiele z nich odbywa się także online. Znaleźć możemy też takie, które finansowane są z budżetu miasta, jak np. w Warszawie. Link do planu aktualnych spotkań znajdziecie TUTAJ. Warto rozejrzeć się także w swojej okolicy. Polecamy serdecznie :)

 

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.