Ekspres do kawy De'Longhi Dinamica Plus - GREEN CANOE

TESTUJEMY – Ekspres do kawy De’Longhi Dinamica Plus

O tym, że cała nasza redakcja to kawosze wiadomo nie od dziś:) Kochamy kawę! I sporo o niej wiemy. Lubimy także tematykę związaną z jej pochodzeniem, przyrządzaniem, nowinkami technologicznymi. Zapewne zauważyliście już na naszym Instagramie, że od jakiegoś czasu testowaliśmy ekspres do kawy De’Longhi Dinamica Plus. Obiecaliśmy od razu, że podzielimy się z Wami podsumowaniem testów oraz naszą opinią na temat użytkowania ekspresu, wiedząc że sporo z Was myśli o zakupie idealnej maszyny do własnego domu. A, że danego słowa zawsze dotrzymujemy – zapraszamy dziś na podsumowujący film:)

Dinamica Plus

W naszej redakcji zapach kawy roznosi się od samego rana – każdy z nas ma jej swoją ulubioną wersję. Dlatego zawsze doceniamy rozwiązania, które nie tylko przynoszą nam radość, ale rozpieszczają także nasze kubki smakowe. Bo dobrze zaparzona kawa, pyszna, aksamitna z gęstą i sztywną pianką może poprawić nastrój jak nic innego:) albo dać chwilkę wytchnienia w ciągu dnia. Zresztą – kawosze tacy jak my, wiedzą dokładnie o czym piszemy. 

Tak pokrótce – w ramach naszej rekomendacji, bo tej udzielamy jej bez dwóch zdań – co nas ujęło w Dinamica Plus? Oprócz szerokiej gamy napojów, które ekspres dla nas przygotuje według domyślnych przepisów oraz własnych, spersonalizowanych ustawień z pomocą funkcji MOJA KAWA, zwróciliśmy uwagę jeszcze na szereg innych, wspaniałych zalet:

– w pełni dotykowy i kolorowy wyświetlacz,
– automatyczny system spieniania mleka LatteCrema,
– termiczną karafkę z podwójnymi ściankami,
– trwały, stalowy, żarnowy młynek z 13-stopniową regulacją,
– wyjmowany od frontu zbiornik na wodę i tackę ociekową
– wyjmowany i bezprzewodowy system zaparzający,
– automatyczny program płukania, czyszczenia oraz odkamieniania.

Dinamica Plus-Joasia

Jednak nie chcemy zdradzać Wam wszystkich szczegółów, zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym dowiecie się więcej. Znajdziecie go TUTAJ.

Miłego oglądania!

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

  • comment-avatar
    Jola 14 sierpnia 2019 (14:11)

    Witam, testowałam rożne ekspresy ; od krupsa / z wkręcanym filtrem/ poprzez delonghi, a teraz saeco…
    wracam do delonghi – nawet teraz , pomimo swoich lat cieszy syna i jego znajomych dobrze zaparzoną kawą. Sam sposób czyszczenia jest bajecznie prosty.Jak pozbędę się aktualnego -już wiem jaki model będzie robił mi poranną kawę!
    pozdrawiam

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.