Zapraszam na moje wykłady. Kierunek Home design & garden/Wyższa Szkoła Europejska - GREEN CANOE

Zapraszam na moje wykłady. Kierunek Home design & garden/Wyższa Szkoła Europejska

Jakiś czas temu dostałam propozycję wykładania na świeżo otwartym kierunku Home design & garden w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Są to studia podyplomowe dostarczające zróżnicowanej wiedzy na temat projektowania wnętrz i ogrodów. Zgodziłam się z przyjemnością. Czuję, ze będzie to bardzo miłe i cenne doświadczenie móc podzielić się wiedzą i umiejętnościami z gronem ludzi fascynujących się tym, czym sama zajmuję się na co dzień. Zapraszam serdecznie wszystkich! Nawet osoby, które nie mają jak dotąd wykształcenia związanego z projektowaniem, ale mimo wszystko chcą dowiedzieć się o nim czegoś więcej, a może nawet związać z designem swoją karierę:) Wszystkie informacje znajdziecie na stronie internetowej kierunku TUTAJ.

home design & garden Green Canoe

Home design & garden – O KIERUNKU

Kierunek Home design & garden skierowany jest do osób zafascynowanych i wiążących swoje plany na przyszłość z dekorowaniem wnętrz, czy Home staging’em albo pracują w branży nieruchomości i chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat wystroju mieszkań i lokali. Oczywiście mile widziani są wszyscy, których marzeniem jest po prostu urządzenie własnego wnętrza świadomie i z wyczuciem stylu.

Oprócz mnie wykłady poprowadzą: Anna Kłodzińska-Oleksy i Maria Miś-Ptak (opiekunki kierunku), Małgorzata Budzich, Wacław Kisiel-Dorohinicki, Janusz Laskowski, Alicja Późniak, Przemysław Szuba, Dominik Strzelec i Krzysztof Witkowski. Wspólnie przeprowadzimy studentów przez wiele aspektów pracy w świecie home designu. Funkcjonalne projektowanie wnętrz, najpopularniejsze trendy i kierunki stylistyczne we współczesnym projektowaniu, materiałoznawstwo, typy oświetlenia, podstawy prezentacji projektów i ich prowadzenia, gospodarowanie przestrzenią ogrodową, kompleksowa analiza rynku nieruchomości, działania związane z marketingiem i tworzeniem wizerunku firmy, psychologiczna strona pracy z klientem i wiele innych tematów będzie poruszanych w ramach wykładów i zajęć praktycznych.

Jeśli udało mi się Was zaciekawić, to pamiętajcie, że rekrutacja trwa do 30 września. Do zobaczenia!;)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.