DO KAWY #218 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #218 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dzisiejsze DO KAWY rozpoczynamy książką, o której już wiele razy Wam wspominaliśmy. „Potęga podświadomości” to książka, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Poradnik Joseph’a Murphy’ego to zbiór cennych wskazówek jak uwolnić umysł, pozbyć się złych myśli i osiągnąć zamierzone cele. Książka idealna, aby złapać pewien dystans, zastanowić się i wiele w życiu przewartościować. Książka bardzo inspirująca. Serdecznie polecamy! :)

źródło: swiatksiazki.pl

 

#2 Muzyka

„Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams” to niezwykły koncert, który odbędzie się w sześciu miastach Polski. 6 listopada o godzinie 17:00 odbędzie się we Wrocławiu w Hali Orbita. Projekt ten powstał, aby oddać hołd najlepszym kompozytorom, którzy na kartach kinematografii zapisali się złotymi zgłoskami. Podczas koncertu usłyszymy utwory z takich filmów jak: „Król Lew”, „Piraci z Karaibów” czy „Gwiezdne wojny”. Fanów muzyki filmowej na tym koncercie nie może zabraknąć;) Bilety oraz więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

 

źródło: royalkoncert.pl

 

#3 Teatr/film

Sto tysięcy teraz czy milion za dziesięć lat? Przed takim właśnie dylematem staną główni bohaterowie- małżeństwo Pola I Daniel. W trakcie burzliwej rozmowy i walki na argumenty na jaw zaczną wychodzić coraz bardziej pikantne sekrety. Pozornie błahy test okazuje się życiową próbą i wyborem pomiędzy miłością a pieniędzmi. Spektakl pt. „TEST” możecie zobaczyć już w ten weekend – 29 i 30 października w Teatrze Kamienica.

#4 Miejsce z klimatem

Jeśli nie przepadacie za jesiennym klimatem, to wizyta w tym miejscu zdecydowanie poprawi Wasz nastrój. Palmiarnia w Poznaniu jest jedną z największych ekspozycji egzotycznych roślin i ryb w Europie. Jej powierzchnia liczy ponad 4000 m2. Spacer w takim miejscu z całą pewnością poprawi Wasz nastrój i pomoże przetrwać do następnych ciepłych wakacji :)

źródło: palmiarnia.poznan.pl

 

#5 Miejsce w sieci

Dynia to warzywo, które ma mnóstwo wartości odżywczych. Zawiera dużo witamin i minerałów, a na dodatek ma mało kalorii :) Nasz przepis na dyniową zapiekankę przyjęliście bardzo pozytywnie, dlatego dziś podrzucamy Wam kilka innych pomysłów na dyniowe pyszności. Na stronie kuchniaagaty.pl znajdziecie ciekawe przepisy z dynią w roli głównej. Link znajdziecie TUTAJ.

 

#6 Relaks

Co Was odpręża? Macie swoje ulubione zajęcie? A może spróbujecie czegoś zupełnie nowego? Malowanie zakładek do książek to zajęcie bardzo wyciszające, a także satysfakcjonujące. Piękna zakładka osobiście przez Was ozdobiona, będzie doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. A święta tuż, tuż…:)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.