DO KAWY #160 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #160 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Praca w japońskim przedsiębiorstwie oczami jedynego obcokrajowca. Piotr Milewski  w Planecie K. opisuje, jak się zatrudnia, pracuje i odchodzi z firm w Japonii oraz jak różnią się panujące w nich warunki od tych, które znamy na co dzień.
Książka dostępna jest np. TUTAJ.

książka do kawy GREEN CANOEźródło: Świat Książki

#2 Muzyka

Dawid Podsiadło ponownie rusza w trasę, aby wystąpić na scenie w kilku miastach w Polsce. Zgodnie z oczekiwaniami bilety wyprzedają się w mgnieniu oka, jednak nadal dostępne są na koncert w Chorzowie. Znajdziecie je TUTAJ.

muzyka do kawy GREEN CANOEźródło: eBilet

#3 Teatr/Kino

Pretty Woman to jeden z najbardziej znanych filmów romantycznych wszech czasów. Dwa lata temu powstał na jego podstawie musical z muzyką autorstwa Bryana Adamsa, a w tym roku doczeka się on nawet polskiej premiery. Odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Łodzi, a bilety wejdą do sprzedaży już 8 marca.
Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

teatr pretty woman GREEN CANOEźródło: Facebook/Teatr Muzyczny w Łodzi

#4 Miejsce z klimatem

We Wrocławiu znajdziemy wyjątkowe miejsce o nazwie Kawiarenka Snu. Jej ideą jest zapewnienie przestrzeni pełnej spokoju, w którym każdy może się zrelaksować i uciąć sobie 20-minutową drzemkę – tzw. Power Nap. W pokojach przystosowanych do odpoczynku i wyposażonych w specjalne hamaki można poczuć się jak w lesie, nad morzem, a nawet jak podczas lotu balonem w przestworzach.
Jeśli jesteście zainteresowani, to więcej informacji na temat kawiarenki znajdziecie TUTAJ.

miejsce z klimatem kawiarenka snu GREEN CANOEźródło: Vinci Power Nap

#5 Miejsce w sieci

Dla osób uwielbiających fotografie krajobrazowe nie lada wydarzeniem są rozdania nagród International Landscape Photographer of the Year Awards to Oscary. Tegoroczne wyróżnione zdjęcia zapierają dech w piersiach. Niektóre kadry wyglądają naprawdę magicznie – wręcz nie z tego świata. Jeśli chcecie obejrzeć wszystkie, to znajdziecie je na stronie konkursu TUTAJ.

do kawy k mag GREEN CANOEźródło: International Landscape Photographer

#6 Wydarzenie

W sobotę 14 marca odbędą się cykliczne Targi Mody GRAND BAZAR ze strefą Vintage Bazar, na których zobaczymy oferty wystawców z całej Polski. To wydarzenie jest świetną okazją do obejrzenia i kupienia wyjątkowych rzeczy, których nie spotykamy na co dzień w sklepach.
Wszystkie szczegóły dotyczące targów znajdziecie TUTAJ.

wydarzenie GREEN CANOEźródło: Facebook/Koty Vintage Yard SALE

#7 Relaks

Polskie KOLOSY w Gdyni to jedno z najważniejszych wydarzeń dla podróżników. W tym roku od 13 do 15 marca czekać będą na gości podróżnicy, żeglarze i alpiniści z całego świata. W ramach programu tradycyjnie zostały zaplanowane rozmaite prelekcje oraz rozdania nagród dla najlepszych z najlepszych.
Pełny program spotkania znajdziecie TUTAJ.

kolosy relaks GREEN CANOEźródło: Kolosy

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

  • comment-avatar
    Eliza 10 marca 2020 (09:55)

    Już mam bilet na Dawida, bo w moim mieście też gra!

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.