ŚWIATŁO Z CHARAKTEREM. Lampy Lightovo. - GREEN CANOE

ŚWIATŁO Z CHARAKTEREM. Lampy Lightovo.

Lightovo – czyli studio projektowe tworzą dwie dziewczyny, Agnieszka i Zuzanna. Idealistki kochające życie.

w tym wydaniu Green Canoe Style

znajdziecie obszerny materiał o samych lampach i gdzie można je kupić, dziś posłuchajcie jak pięknie Aga i Zuzanna opowiadają o tym co robią:

„Nasza historia zaczyna się, gdy mój dziadek we wczesnych czasach postkomunistycznych jedzie na Węgry ściągać żarówki. Rynek zostaje otwarty dla prywatnych przedsiębiorców, a dziura do zapełnienia jest bardzo duża. Toteż mój dziadek po powrocie z Węgier z workiem pełnym żarówek otwiera z sukcesem firmę oświetleniową. Sprowadzone żarówki idą jak ciepłe bułeczki, więc firma rozrasta się, z czasem poszerza asortyment. Firmę przejmuje mój tato. Są lata 90-te. Na biurku ojca pojawiają się pierwsze ledy, próbki z Chin. Pełno jest w domu kabli, lutownic. Zawsze mamy porządny zapas żarówek na pawlaczu w razie jakby się jakaś przepaliła. Tato po 10 latach wypisuje się z interesu.

Zawsze kochałam ciepłe, długie letnie wieczory, słoneczne poranki, dodawały one energii i napełniały bezgranicznym szczęściem. Temat światła był obecnym w moim życiu od zawsze z tą różnicą, że czasami zmieniał formy. Poprzez światło rozumiałam głównie uczucie jakie jest nim spowodowane, rodzaj euforii i bezpieczeństwa które się odczuwa, kiedy nas otula.

W tworzeniu naszego oświetlenia stawiamy na połączenie innowacyjnych technologii świetlnych z najwyższej jakości materiałami. Nie boimy się eksperymentować z nowymi technologiami produkcji, po to by osiągnąć upragniony efekt. Wierzymy, że nic tak jak oświetlenie nie jest w stanie nadać wnętrzu charakteru.”

 

lampa lightovo

lampa dobra32

Piękne prawda? Lampy lighotovo, podbiły nam serca w redakcji i mają swoich stałych fanów. Mam nadzieję, że po przeczytaniu materiału w magazynie – dołączycie do nich:)

 

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.