DO KAWY #108 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #108 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

W celu znalezienia spokoju i złapania oddechu nie trzeba koniecznie przeprowadzać się na wieś. Jedni nie mają takiej możliwości, drudzy po prostu uwielbiają życie w mniejszym lub większym mieście. Ewa Kozioł w swojej książce Eko w wielkim mieście, czyli kilka kroków do szczęśliwego życia opisuje swoją historię odnalezienia harmonii i piękna w zwykłej codzienności wśród zgiełku miejskich ulic. Znajdziecie w niej wiele przydatnych dotyczących dbania o zdrowie, urodę i środowisko. Książka dostępna jest np. TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: Empik

#2 Muzyka

Od 8 do 10 marca trwać będzie w Łodzi YAPA 44. Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej. Na scenie wystąpi cały przekrój artystów, m.in. aranżujących poezję śpiewaną. YAPA od lat jest miejscem początków młodych uzdolnionych zespołów i solistów, którzy pragną prezentować swój talent szerokiej publiczności. Więcej na temat festiwalu znajdziecie TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: YAPA

#3 Teatr/Kino

Centrum Kultury Podgórza w Krakowie przygotowuje niespodziankę dla najmłodszych wielbicieli teatru. W dniach 14-29 marca odbędzie się festiwal teatralny Pracownia Mistrza Twardowskiego, podczas którego wybierzemy się w podróż po adaptacjach najwspanialszych historii bajkowych Jana Brzechwy. Na widowni nie zabraknie miejsca również dla dorosłych, którzy będą się bawić równie dobrze jak dzieci. Szczegółowy program festiwalu dostępny jest TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: Centrum Kultury Podgórza

#4 Miejsce z klimatem

Wiosna jest coraz bardziej wyrazista z każdym kolejnym dniem. Pogoda jest łaskawsza, a my korzystamy z jej dobrodziejstwa i planujemy pierwsze weekendowe wyjazdy. Dla każdego wielbiciela natury i tradycyjnych wnętrz idealnym celem podróży będzie wieś Sobibór. Możemy zatrzymać się tam w pięknym Siedlisku Sobibór, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a otoczenie stanowią łąki oraz cisza i spokój. Więcej dowiecie się TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: Siedlisko Sobibór

#5 Miejsce w sieci

Choć Tłusty Czwartek był wczoraj, to my słodką niespodziankę odkrywamy dla Was dzisiaj. Na Mienta Blog Diana podała własną wersję racuchów z jabłkami. Jeśli macie ochotę na osłodzenie sobie dnia, to zachęcamy Was do wypróbowania przepisu. Znajdziecie go TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: Mienta Blog

#6 Wydarzenie

Mamy tutaj miłośników papieru w różnorodnej postaci? Jeśli tak, to z pewnością spodobają się Wam targi Papier, Kwiaty & Plakaty. Znajdziemy na nich wyjątkowe dodatki do wnętrz, takie jak plakaty, grafiki oraz zdjęcia. Nie zabraknie także książek i innych ciekawych form papierowych. Więcej informacji na temat targów znajdziecie TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: Mówią Na Mieście

#7 Relaks

Dla wszystkich pań organizowany jest w Gdyni wyjątkowy Dzień Kobiet. Od godziny 19 będziemy mogły zrelaksować się w rytmie znanych przebojów, skorzystać z baru i szwedzkiego bufetu oraz zabiegów na usta i dłonie – wszystko to w kobiecym gronie. Czeka na nas wieczór pełen niespodzianek. Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: Facebook/Strefa Pozytywna

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.