DO KAWY #230 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #230 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dziś w cyklu DO KAWY przedstawiamy książkę Sebastiana Kulisa „Ogród na cztery pory roku”. Jak wiecie, wypatrujemy już wiosny z całych sił. Planujemy, przygotowujemy i zaklinamy rzeczywistość, żeby za oknami robiło się jak najzybciej zielono:) Właśnie dlatego polecamy Wam książkę, w której znajdziecie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Co siać w lutym? Jak przygotować grządki po zimie? Jak zaplanować kolejne miesiące w ogrodzie? Te i wiele innych cennych rad znajdziecie w książce Sebastiana, który jest autorem bloga „Roślinne porady”. Polecamy:)

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

Igor Walaszek, muzyk znany publiczności jako IGO zapowiedział swoją pierwszą solową płytę oraz promującą ją trasę koncertową. Artysta wykonujący do tej pory muzykę taneczną zmienia nieco swoje obliczę w bardziej popowo-soulowy styl. W ośmiu miastach Polski usłyszymy najnowsze piosenki IGO, a także jego największe utwory tworzone m.in. jako Bass Astral x IGO czy Clock Machine. Bilety dostępne TUTAJ.

źródło:rytmy.pl

#3 Teatr/kino

Film „C’mon c’mon” to piękny obraz przedstawiający relacje międzyludzkie. Jak rozmawiać z drugim człowiekiem? Jak sprawić by świat był piękny, pełen zrozumienia i miłości? Czarno-biały Nowy York, doskonała muzyka oraz wspaniali aktorzy z Joaquinem Phoenixem na czele są wspaniałą ucztą dla widza. Film godny polecenia każdemu, nawet najbardziej wymagającemu widzowi:)

#4 Miesjce z klimatem

Co powiecie na spacer z cudownymi słodziakami? :) Agroturystyka „Lawendowy domek” znajdująca się na Kaszubach oferuje niesamowite spotkanie z Alpakami:) Można je zabrać na spacer, nakarmić oraz w ich towarzystwie wypić kawę lub herbatę :) Jest to świetna atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Może w waszej okolicy także znajdziecie podobne miejsce? Serdecznie polecamy :)

źródło: facebook/lawendowydomek

#5 Miejsce w sieci

Jeżeli szukacie w sieci wartościowego profilu, który porusza bardzo wiele ciekawych tematów związanych z odżywianiem, odchudzaniem oraz z dbaniem o swój organizm całościowo to polecamy Wam profil Fit Gruszecka :) Karolina Gruszecka to znakomity psychodietetyk oraz trener personalny, która pomaga zmienić swoje życie na lepsze, a nie jedynie przejść na dietę:) Polecamy z całego serca :)

źródło:plus.pomorska.pl

 

#6 Relaks

Zapewne wiecie jak ważny jest w naszym życiu oddech:) Właśnie dlatego czasami powinniśmy odrobinę zwolnić i skupić się na nim. To właśnie głęboki, spokojny oddech pomaga zredukować stres i napięcia:) Poniżej znajdziecie film, który nauczy Was pracy z własnym ciałem oraz prawidłowym oddechem:)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.