SPRING STORY - nowa kolekcja. - GREEN CANOE

SPRING STORY – nowa kolekcja.

Wiecie już, że to nasza sprawka:) wszelkie projekty kolekcji dla VENUE. 
Nie inaczej było i tej wiosny. A właściwie zimy, bo nad kolekcją wiosenną studio pracowało już w grudniu. Patrząc na śnieżne zaspy Joasia wymyślała co mogłoby przywołać wiosenne nastroje, a w pracowni graficznej wyobrażano sobie świergot ptaszków i zapach rozkwitających drzew jabłoni czy wiśni. Co powstało w takim tyglu? Kolekcja o delikatnej kolorystyce, świeża i jak najbardziej wiosenna. Główny składnik wszystkich boxów, czyli komplet welurowych poduszek wyznaczył trend dla pozostałych akcesoriów. Oprócz kultowej już sojowej świecy VENUE czy zapachu dla domu,  Klubowicze znajdą jeszcze…no właśnie…co?

SPRINGstory, to opowieść o szczęśliwym domu. Pachnącym wiosennym wiatrem i świeżo zaparzonym naparem o aromacie kwitnącej wiśni. To historia o chwilach małych i dużych, które poświęcamy także sobie samym. To zachęta do bycia dobrym dla siebie i wiosenny krok w stronę lepszego samopoczucia.
SPRING STORY pozwala nam zadbać nie tylko o dom i go pięknie udekorować, ale także o siebie samych. W boxach VENUE, oprócz akcesoriów związanych z wystrojem wnętrz Klubowicze VENUE znajdą tym razem także niespodziankę zachęcającą do poświęcenia uwagi sobie samym. Wiosenne przebudzenie – dla domu i dla nas:)!

Usiądź wygodnie w ulubionym fotelu lub na kanapie. Oprzyj głowę na miękkiej poduszce, zamknij oczy – weź głęboki oddech. I pomyśl, jak bardzo jesteś ważna/y i jak wiele zależy tylko od Ciebie. Sięgnij po kubek z wiosenną herbatą, zapal aromatyczną świecę. Prawda, że zrobienie czegoś tylko dla siebie, nie jest takie trudne?

Otwórz okno…Czujesz ten zapach? Słyszysz te dźwięki? To Twój czas i wiosenna opowieść – domowa, pełna delikatnego koloru i aromatu.
Stwórz ją dokładnie tak, jak lubisz. SPOTKAJMY SIĘ W DOMU.”

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.