DO KAWY #189 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #189 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dziś w naszym cyklu „Do kawy” mamy propozycję dla wszystkich czytelników, którzy kochają emocjonujące i pełne napięcia powieści. Książka Tomasza Żaka pt.: „Trzydziestka” to opowieść o morderstwie, brudnej polityce oraz o układach w małych miasteczkach. Podczas swoich trzydziestych urodzin zamordowany zostaje syn burmistrza. Rozpoczyna się śledztwo. Czy ktokolwiek będzie teraz mógł spać spokojnie? Autor idealnie dozuje emocje tak, aby trzymać czytelnika w napięciu do samego końca. Książka bardzo dobra. Sprawdźcie sami :)

źródło:empik.com

#2 Muzyka

Czy mamy wśród swoich czytelników fanów Ludwiga van Beethovena? Z całą pewnością tak:) Warto więc skorzystać z zaproszenia na znakomity 25. Koncert Wielkanocny Ludwiga van Beethovena. Odbędzie się on już jutro, 27 marca o godzinie 19:30. Transmisja online z wydarzenia dostępna na profilach Facebook NOSPR i Dwójki, kanale YouTube oraz stronach internetowych NOSPR i Dwójki. Link możecie znaleźć TUTAJ.

źródło:nospr.org.pl

#3 Teatr/ kino

Opera Bałtycka zaprasza na niezwykłe spotkanie ze znawcą opery Jerzym Snakowskim. „Opera? Si!” to interaktywny spektakl w postaci live streamingu, podczas którego dowiemy się wielu ciekawostek o teatrze, wysłuchamy fragmentów znanych oper czy rozmów z zaproszonymi gośćmi. Spektakl odbędzie się 27 marca o godzinie 17:00. Link do wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

źródło:operabaltycka.pl

#4 Miejsce z klimatem

„Manufaktura mojej mamy” to wyjątkowe miejsce na mapie Pomorza. Rodzinna firma zajmująca się cukiernictwem, słynąca z wyśmienitych sękaczy, ale nie tylko. Wszystkie wypieki są tworzone według tradycyjnych, rodzinnych receptur, dodatkowo wzmocnione ogromną ilością włożonego serca:) Zasmakuja z pewnością każdemu. Sklepy firmowe znajdują się w Gdańsku oraz Gdyni. Koniecznie spróbujcie, będąc w pobliżu :)

źródło: manufakturamojejmamy.pl

#5 Miejsce w sieci

Już za chwilę Święta Wielkanocne. Jeśli jeszcze nie macie pomysłów na dekoracje swoich domów, to zerknijcie na blog Internity Home. Znajdziecie tam ciekawe inspiracje na przepiękne, a zarazem niezwykle eleganckie i stylowe dekoracje na wielkanocny stół. Jest jeszcze trochę czasu- zdążycie stworzyć swoje dzieła :)

źródło:Inetrnityhome.pl

#6 Relaks

Kolejne negatywne wiadomości ze świata, stres, zmęczenie i lęk o jutro. Pandemiczna rzeczywistość daje się nam wszystkim we znaki. Tym bardziej teraz postarajmy się znaleźć czas na relaksację i równowagę. Nasza dzisiejsza propozycja to trening autogenny Schultza. Na czym polega? Jest to technika relaksacyjna, opierająca się na autosugestii. Powoduje znaczne odprężenie organizmu oraz stan głębokiego relaksu. Więcej informacji znajdziecie na stronie naturalnieozdrowiu.pl.

źródło:naturalnieozdrowiu.pl

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.