DO KAWY #123 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #123 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Hanka Ordonówna to postać, która nie wymaga przedstawienia. Na pewno wielu z nas czasem nuci pod nosem fragment piosenki „Miłość ci wszystko wybaczy”. Katarzyna Droga zabiera nas w podróż po szalonych latach dwudziestych wraz z największą gwiazdą sceny muzycznej i teatralnej tego czasu. Jeśli jesteście zainteresowani, to książkę Hanka. Pierwsza powieść o Ordonównie znajdziecie np. TUTAJ.

do kawy książka GREEN CANOEźródło: Znak

#2 Muzyka

Młyn Jazz Festival to największe wydarzenie w południowej Polsce przyciągające wielbicieli muzyki jazzowej. 9. edycja zacznie się 4 lipca i zapewni nam 3 dni dobrej zabawy. Na scenie plenerowej Młyn Jacka Hotel & Spa w Wadowicach wystąpią: Raul Midón, Jass Stone, Peter Cincotti, Macy Gray, Matt Dusk oraz Mario Biondi. Bilety na festiwal zakupicie TUTAJ.

do kawy festiwal jazz GREEN CANOEźródło: eBilet

#3 Teatr/Kino

Teatr Wybrzeże w Sopocie prezentuje komedię Shakespeare’a Jak wam się podoba w reżyserii Krystyny Jandy. To historia Rozalindy – córki wygnanego księcia – oraz jej kuzynki Celii, które odrzucają dworskie życie, aby w męskim przebraniu zasmakować życia nienaznaczonego konwenansami. Premiera spektaklu zapowiedziana jest na 28 czerwca. Więcej na jego temat dowiecie się TUTAJ. 

do kawy teatr GREEN CANOEźródło: Teatr Wybrzeże

#4 Miejsce z klimatem

Jeśli lubicie budownictwo naturalne, to z pewnością zachwyci Was domek Hobbitówa znajdujący się w miejscowości Krzywcza w województwie podkarpackim. Został on zainspirowany architekturą dobrze wszystkim znanych niziołków z opowieści Tolkiena. Nie tylko sam domek jest niesamowity, ale również jego okolica w postaci bogatej zieleni i pięknych wzgórz. Więcej o noclegach i rezerwacji dowiecie się TUTAJ.

DO KAWY GREEN CANOEźródło: Hobbitówa

#5 Miejsce w sieci

Lato i wakacje to wspaniały czas w roku, kiedy piękna pogoda umila nam odpoczynek. Dzieci cieszą się najbardziej mając spokój od szkoły i okrągłe dwa miesiące na zabawę. Rodzice natomiast martwią się o właściwą ochronę swoich pociech przed słońcem. Na ten temat przeczytamy ciekawy wywiad z dermatologiem na stronie Nebule. Stosować kremy z filtrem, czy nie? A jeśli tak, to jakie i kiedy? Tego dowiecie go TUTAJ.

DO KAWY GREEN CANOEźródło: Nebule

#6 Wydarzenie

Gdynia Design Days to festiwal promujący szeroko pojęte projektowanie oraz prezentujący najnowsze trendy w świecie designu. Skierowany jest zarówno do profesjonalistów oraz osób po prostu zainteresowanych tematem i szukających nowych inspiracji. Tegoroczna 12. edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 6 – 14 lipca i zaoferuje nam ciekawe warsztaty, wykłady, prezentacje i dyskusje. Wszystkie szczegóły dotyczące festiwalu dostępne są TUTAJ.

wydarzenie GREEN CANOEźródło: Gdynia Design Days

#7 Relaks

W weekendy od 22 czerwca wrocławski Joga Kolektyw zaprasza na zajęcia z Hatha Jogi. Polega ona na całkowitym skupieniu uwagi na swoim ciele, jego odpowiednim ułożeniu oraz oddechu, co pozwala w pełni się zrelaksować. Te spotkania to świetna okazja na odpoczynek w trakcie urlopu lub weekendu wolnego od pracy. Więcej na ich temat dowiecie się TUTAJ. 

joga relaks GREEN CANOEźródło: Facebook/Joga Kolektyw

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.