DO KAWY #181 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #181 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Komu z nas nie przytrafiło się być wobec siebie krytycznym? Nie doceniać swoich zalet, wyolbrzymiać wady? Dziś w naszym cyklu do kawy polecamy Wam książkę Aliny Adamowicz i Joanny Godeckiej „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie”. Autorki w swojej książce zebrały dużą dawkę motywacji oraz ćwiczeń, które pomogą nam pozbyć się negatywnego myślenia o sobie. „Nic się nie zmieni, jeśli Ty nic nie zmienisz”- to słowa autorek, które namawiają, żeby krok po kroku, każdego dnia walczyć o swoją pewność siebie. Nikt za nas nie zmieni naszego życia. W książce zawarte są także wypowiedzi znanych osób, które opowiadają o swojej samorealizacji i budowaniu poczucia własnej wartości.

 

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

Koncert Noworoczny odbywający się we Wiedniu to jedno z najważniejszych i najbardziej spektakularnych wydarzeń  muzycznych w roku. Historia tego koncertu sięga 1941 roku. Jest on uznawany za oficjalną inaugurację nowego roku muzycznego. Koncert prowadziło już wielu znakomitych dyrygentów. W tym roku orkiestra zagrała pod batutą znakomitego włoskiego dyrygenta- Riccardo Muti’ego. 15 stycznia ukazała się płyta z zapisem tegorocznej edycji koncertu. Dostępna jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych. Serdecznie polecamy:)

źródło: empic.com

 

#3 Teatr/ kino

Teatr Współczesny w Warszawie zaprasza nas na spektakl online, dla widzów od lat 16,  pt. „Kuchnia Caroline”. Sztuka opowiada o gwieździe telewizji, uwielbianej przez miliony, prowadzącej kulinarne programy. Prowadzi na pozór idealne życie- ma piękny dom, cudownego męża i syna. Niestety, gdy gasną światła i kamery, wszystko przestaje być tak wspaniałe. Spektakl o cieniach prawdy i skrywanych tajemnic. Głowni bohaterowie „zdobylli wszystko a stracili dusze”.  Premierowy pokaz już 23 stycznia o godz. 19.00 na www.wspolczesny.pl

Źródło:www.wspolczesny.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

W Gdańsku jest takie miejsce, które skradnie Wasze serca tak samo jak nasze. A właściwie dwa miejsca, bo bistro „Pobite Gary” to dwa lokale na mapie Gdańska, w których można się zakochać.  Pyszne jedzenie, niesamowity klimat i cudowne wnętrza. Zapamiętajcie te adresy, bo warto tu zajrzeć-  Gdańsk, ul. Bitwy Oliwskiej 34  oraz ul. Juliusza Słowackiego 21.

źródło: facebook/pobitegary

 

#5 Miejsce w sieci

Macie z pewnością takie blogi, które wprost uwielbiacie. Bije z nich optymizm i życiowa mądrość. Blog, który my bardzo polubiliśmy to blog- Marta pisze. W każdym poście odnajdujemy pasję i  dużo inspiracji. Właśnie na takich treściach w internecie warto skupiać uwagę. Takich, z których czerpać możemy spokój, radość i dobrą energię. Serdecznie polecamy Wam blog Marty.

źródło: influencer.pl

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.