DO KAWY #253 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #253 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

W naszym dzisiejszym DO KAWY chcemy polecić książkę Nathaniela Branden’a „Sztuka świadomego życia”. Jak jest u Was? Żyjecie świadomie??:)  Co znaczy żyć świadomie, pracować świadomie i kochać świadomie?  Jak czerpać z każdej życiowej sytuacji to, co najlepsze, co najbardziej wartościowe? Autor książki, autorytet w dziedzinie psychologii wyjaśnia nam szereg mechanizmów oraz podpowiada, co wprowadzić do swojego życia, aby docenić wartość własnego życia. Serdecznie polecamy! :)

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

Jeżeli lubicie jazz to płyta „Remembrances” imili Wam nie jeden wieczór:) Odnalezione nagrania z koncertu, jaki Janusz Muniak zagrał w 2002 roku w niewielkim klubie Stodoła Pod Strzechą, zostały zremiksowane i odświeżone. Oprócz Janusza Muniaka usłyszeć na płycie możemy Wojciecha Puszka, Arkadiusza Skolika i Piotra Kułakowskiego. Wstęp do płyty napisał Dionizy Piątkowski (Era Jazzu), co stanowi dodatkową perełkę w tym dziele:) Polecamy!

źródło:empik.com

 

#3 Teatr/kino

W kinach wyświetlany jest już od kilku dobrych tygodni, ale jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć filmu „TOP GUN. MAVERIC” to musicie to jak najszybciej nadrobić! :) My niedawno nadrabialiśmy kinowe zaległości i wybraliśmy się właśnie na ten film- powiemy krótko REWELACJA! W tym filmie wszystko jest na tak! :) Kadry, muzyka, aktorzy- Tom Cruise w doskonałej formie. Nie zdradzamy szczegółów, żeby nie psuć Wam przyjemności oglądania. Koniecznie wybierzcie się na weekendowy seans do Waszego kina:)

źródło:filmweb.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Co powiecie na pyszną i aromatyczną kawę z… własnym zdjęciem? :) Brzmi abstrakcyjnie? A jednak! We Wrocławiu jest kawiarnia, która serwuje właśnie takie wyjątkowe kawy:) Możesz zamówić kawę z własnym zdjęciem bądź grafiką. Ciekawy pomysł na niespodziankę dla bliskiej osoby:) Koniecznie odwiedzajcie Selfie Cafe Wrocław, będąc w pobliżu!

źródło:facebook/selfiecafewroclaw

 

#5 Miejsce w sieci

Wakacje to czas odpoczynku, ale także odkrywania, zwiedzania i czerpania z kultury, sztuki innych Państw. Jeśli nie wybieracie się na zagraniczne wakacje lub jeśli chcecie przygotować się wcześniej do zwiedzania nowych miejsc, to serdecznie polecamy Wam artykuł Magazynu Travelist, w którym znajdziecie najbardziej znane muzea oraz ich zbiory online. Link do strony znajdziecie TUTAJ. Polecamy! :)

źródło:fly4free.com

 

#6 Relaks

Lato, wakacje, urlopy, dobry nastrój…aż chce się tańczyć! :) Może spróbujecie bachaty?:) Taniec ten jest bardzo zmysłowy i wywodzi się z Karaibów. Bardzo przypomina tańce latynoamerykańskie, ale jest jeszcze bardziej sensualny. Nauka bachaty jest idealnym pomysłem na randkę ze swoim partnerem/ partnerką.  Gorąco polecamy! :)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.