DO KAWY #150 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #150 – kino, lektura, pasja

#1 Książka      

Dobrze zaprojektowane życie. Przełomowa metoda z Uniwersytetu Stanforda autorstwa Billa Burnetta i Dave’a Evansa to jedna z pozycji niedawno odkrytego przez nas Wydawnictwa Galaktyka. Podpowiada jak zaplanować swoją ścieżkę rozwoju i rozwinąć swój potencjał. Przede wszystkim w pracy, ponieważ stanowi ona dużą część naszego życia. W książce znajdziemy praktyczne porady, które warte przetestowania są niezależnie od wieku oraz wykonywanej profesji. Znajdziecie ją TUTAJ.

źródło: Wydawnictwo Galaktyka

#2 Muzyka

W Poznaniu, Bielsku-Białej i Cieszynie odbędą się w lutym i kwietniu koncerty Piotra Cugowskiego w ramach trasy Piotr Cugowski – „40” Akustycznie. Fani będą mogli usłyszeć utwory z najnowszej płyty artysty „40”. Bilety są już w sprzedaży np. TUTAJ.

źródło: eBilet

#3 Teatr/Kino

Teatr 6. piętro w Warszawie zaprasza na premierę nowej sztuki ART z mistrzowską obsadą, w której skład wchodzi m.in. Janusz Chabior, Borys Szyc i Michał Żebrowski. Jest to barwna historia o znaczeniu sztuki i sile przyjaźni w życiu każdego człowieka. Premiera odbędzie się 15 lutego. Bilety na spektakle znaleźć można TUTAJ.

źródło: Teatr 6. piętro

#4 Miejsce z klimatem

Jeśli szukacie ciekawego miejsca w Gdyni, gdzie wieczorami spędzicie czas przy smacznym trunku i dobrej muzyce, to sprawdźcie Blues Club. Prawie cały tydzień grafik wypełniony jest koncertami oraz bluesowymi i jazzowymi jam session. Koniecznie zajrzycie na stronę TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących wydarzeniach.

źródło: Blues Club

#5 Miejsce w sieci

Jak wygląda Split w Chorwacji w czasie okołoświątecznym? O tym dowiecie się na stronie Krytyka Kulinarna. Magda opowiada o swojej wyprawie w to magiczne miejsce, uzupełniając relację o piękne zdjęcia, na które patrzy się z lekką zazdrością w oku:) Tekst znajdziecie TUTAJ.

źródło: Krytyka Kulinarna

#6 Wydarzenie

Lata 20. to tegoroczny motyw przewodni imprezy sylwestrowej w Klubie pod Jaszczurami w Krakowie. Choć przebrania i dekoracje utrzymane będą w eleganckim i ekstrawaganckim stylu, to muzyka pozostanie różnorodna i z pewnością przypadnie do gustu każdemu świętującemu. Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się TUTAJ.

źródło: PIK Kraków

#7 Relaks

Kolejne targi Och! Bazar odbędą się w Warszawie już 12 stycznia. Ponownie w jednym miejscu zbierze się pokaźna ilość utalentowanych projektantów ubrań, akcesoriów, biżuterii i kosmetyków. Wszystkich zainteresowanych zakupami oraz wystawianiem własnych twarów odsyłamy TUTAJ.

źródło: Facebook/Och Bazar

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.