DO KAWY #32 – kino, lektura, pasja. - GREEN CANOE

DO KAWY #32 – kino, lektura, pasja.

#1

Książka, od której dziś zaczynamy to pozycja łącząca dwie, wydawałoby się bardzo odległe dziedziny – sztukę i marketing. Art Branding, bo o niej mowa, opowiada o ich wzajemnym wpływie i relacjach. Książka Igora Gałązkiewicza przybliża nam również koncepcje, dzieła i miejsca, gdzie sztuka i marketing przenikają się, a globalne marki korzystają z wartości, jakie daje nam sztuka. Jeśli interesuje Was taka tematyka to zdecydowanie powinniście sięgnąć po tę pozycję.

Art Branding recenzjaźródło: Słowa i myśli

#2

Na stronie magazynu psychologicznego Charaktery przeczytamy ciekawy artykuł na temat jednej z najważniejszych w naszym życiu relacji – relacji z samym sobą. To od niej w ogromnym stopniu zależy to, jak wygląda nasze życie, czy czujemy się w nim spełnieni i szczęśliwi. Jak zbudować dobrą relację z własnym ja, co się na nią składa i na co powinniśmy zwrócić uwagę? Odpowiedzi znajdziecie na portalu Charaktery.

Jak zmienić nastawienie do samego siebieźródło: Charaktery

#3

Włochy to niezwykle chętnie wybierany kierunek, zarówno na krótsze jak i dłuższe wyjazdy. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak zorganizować wymarzone włoskie wakacje i to za rozsądne pieniądze zajrzyjcie na bloga Mumme.pl.  Na swojej stronie Ania podpowiada, jak znaleźć odpowiednie i niedrogie noclegi, poleca pomocne w tym zakresie aplikacje i dzieli się z nami wartościowymi wskazówkami.

#4

Od 8 do 10 września wielbiciele dobrego jedzenia będą mieli okazję wziąć udział w Warszawskim Festiwalu Kulinarnym Rośliny Owady i Miód. W Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego spotkają się liderzy promujący żywność wysokiej jakości, najlepsi polscy producenci, artyści i rzemieślnicy. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie ciekawych atrakcji, wykładów i warsztatów, w tym również dla najmłodszych. Więcej przeczytacie TUTAJ.

Rośliny owady i miódźródło: Facebook

#5

Zostając w temacie jedzenia na stronie Business Insider Polska przeczytacie o żywności, która się nie psuje. Jakie produkty możemy zjeść nawet po latach bez obaw, że nam zaszkodzi? Sprawdźcie TU.

źródło: Business Insider

#6

Macie poczucie, że z niczym się nie wyrabiacie, a doba jest za krótka? Wszystkim rodzicom, którzy zastanawiają się na tym,  skąd brać czas na wszystkie obowiązki, polecam wpis Dagmary, matki trojaczków. Na blogu Cała reszta przeczytacie, jak mama trójki dzieci radzi sobie z brakiem czasu i jak udaje jej się zorganizować.

jak znaleźć czas przy dzieciachźródło: Cała reszta

#7

Zastanawiasz się nad zmianą stylu życia? Chcesz żyć zdrowiej, lepiej się odżywiać, uprawiać sport, ale nie robisz tego, bo wciąż znajdujesz jakieś powody? Na blogu Dr Lifestyle przeczytasz o najczęstszych wymówkach, dla których ludzie odpuszczają sobie zmianę swoich zachowań i nawyków. Należą do nich brak czasu, pieniędzy, zmęczenie i jeszcze kilka innych. Monika na swojej stronie rozprawia się ze wszystkimi z nich :)

zdrowy styl życiaźródło: Dr Lifestyle

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.