DO KAWY #255 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #255 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Trwają wakacje, a więc w naszym cyklu „DO KAWY” postawiliśmy na dość długi thriller. Uwierzcie nam- warto! Książka wciąga i czyta się ją jednym tchem. Opowiada historię młodej kobiety, która zgłasza się do bostońskiej policjantki i ogłasza, że za cztery dni zostanie zamordowana…Nie wiadomo czy traktować jej słowa poważnie czy też jako żart… Doskonale wykreowane portrety postaci, wartka akcja i napięcie, które nie opada, aż do końca powieści. Idealna lektura na wakacyjne popołudnia:) Polecamy serdecznie! :)

źródło:wydawnictwoalbatros.com

 

#2 Muzyka

Jeśli kochacie muzykę jazzową, a mieszkacie lub akurat spędzacie urlop na Pomorzu, to koniecznie musicie zjawić się w ten weekend w Sulęczynie:) „Jazz w lesie” to Międzynarodowy Festiwal Jazzowy, który odbywa się już po raz 26. na Kaszubach:) Najlepsi muzycy i wspaniałe otoczenie kaszubskich lasów- nie może być piękniejszych wieczorów:) Serdecznie polecamy! 

ekźródło:expreskaszubski.pl

#3 Teatr/ kino

Dziś zapraszamy Was do teatru „Kamienica” na spektakl „Upiór w kuchni”. Sztuka ta jest połączeniem kryminału, thrillera i angielskiej komedii. Morderstwo doskonałe nie istnieje? Podobno… Spektakl w reżyserii Tomasza Sapryka to połączenie wartkiej akcji z intrygą, a także dawką humoru. Sztuka jest więc idealna dla tych, którzy lubią się śmiać i bać jednocześnie :) Zobaczymy w niej znakomitych aktorów: Marię Pakulnis, Andzelikę Piechowiak, Marcina Trońskiego czy Sebastiana Konrada. Szczegóły oraz bilety znajdziecie TUTAJ. Polecamy serdecznie! :)

źródło:teatrkamienica.pl

#4 Miejsce z klimatem

Muzeum Gdańska organizuje sierpniowe rodzinne spacery po Oliwie. Podczas spacerów i gier terenowych w lekki sposób przedstawiona zostaje historia Gdańska. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich- zarówno małych, jak i dużych. „Oliwski szyfr” i „Śladami Cystersów” to dwie nowe propozycje, które Muzeum przygotowało dla zwiedzających:) Idealny pomysł na weekendową wycieczkę :) Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

źródło:media.muzeumgdansk.pl

#5 Miejsce w sieci

Lubicie rękodzieło? Unikatowa porcelana, niepowtarzalne wzory i artystyczne kształty:) My uwielbiamy- zwłaszcza, gdy widzimy pasję i ogromne zaangażowanie artysty. Tak właśnie jest u Anety:) Jeśli chcecie mieć niepotwarzalny kubek czy talerzyk to koniecznie odwiedźcie jej stronę- AM Natural Home.

źródło:amnaturalhome.pl

#6 Relaks

Wakacyjny sezon w pełni, a razem z nim spotkania i biesiady w ogrodzie:) Jak szybko wyczarować nastrój oraz przygotować piękną dekorację stołu? Podpowiemy Wam! :) Zapraszamy serdecznie na nasz film:)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.