DO KAWY #250 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #250 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dziś nasz cykl „DO KAWY” rozpoczynamy pozycją „Spełniaj się. Jak oswoić własny opór i żyć pełnią życia?”. Przyznajcie się- jak często otwierały się przed Wami nowe drzwi, nowe możliwości, ale strach i wewnętrzny głos blokował radość i motywację? Nasz mózg nie lubi wychodzić ze strefy komfortu i właśnie dlatego woli studzić nasz zapał i niejako chronić nas przed nieznanym. Nie warto jednak zamykać się na nowe, bo przynosi nam rozwój oraz doświadczenia. Jak oswoić nasz umysł, aby nas motywował, a nie hamował dowiecie się właśnie z książki Sylwii Kocoń. Serdecznie Wam polecamy! :)

źródło: empik.com

 

#2 Muzyka

Już 21 czerwca (wtorek) o godzinie 20:00 w sali koncertowej NOSPR odbędzie się LOTOS JAZZ FESTIVAL BIELSKA ZADYMKA JAZZOWA. Wyśmienitą ucztę dla ucha zapewni SFJAZZ Collective. Ten utalentowany oktet może pochwalić się uznaniem krytyków jak żaden inny zespół. Muzyka w ich wykonaniu to jazz jako żywa i istotna forma sztuki. Bilety możecie zakupić na stronie nospr.org.pl. Serdecznie zapraszamy! :)

 

#3 Teatr/kino

Co powiecie na kino na plaży? :) W Gdyni, na orłowskiej plaży juz po raz 12. odbędą się pokazy kina letniego na plaży. Przez trzy miesiące (czerwiec- sierpień) możemy oglądać najlepsze filmy ostatnich miesięcy. Bilety oraz aktualny repertuar znajdziecie na stronie kinoletnie.info. Serdecznie polecamy w ciepłe, letnie wieczory ;)

źródło:gdynia.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Nasza miłość do kawy jest Wam już dobrze znana :) Właśnie dlatego uwielbiamy poszukiwać nowych miejsc na mapie Polski, w których można skosztować najbardziej aromatycznych ziaren:) Aroma Caffee to kawiarnia połączona ze sklepem, w którym znajdziemy niesamowicie bogatą ofertę kaw. Mieści się w Warszawie, przy ulicy Ordona. Jej design nawiązuje do Ameryki Południowej, czyli do miejsc, gdzie kawę celebrują szczególnie. Serdecznie polecamy Wam to miejsce;)

źródło:facebook/aromacaffee

 

#5 Miejsce w sieci

Strona Do nothing for 2 minutes, która dziś proponujemy, przyda się szczególnie osobom zapracowanym, spędzającym całe dnie przy laptopie lub telefonie. Niepozorna, bardzo prosta ma na celu oderwanie nas od obowiązków i chwilowemu „oczyszczeniu” swoich myśli. Dwie minuty- tyle trzeba wytrzymać nie dotykając myszki ani klawiatury. Wirtualny zegar odlicza nam czas, a my patrzymy na morze i staramy się wyciszyć. Taki chwilowy reset zdecydowanie może pozytywnie wpłynąć na naszą produktywność w ciągu dnia;) Polecamy!

źródło: lifefeast.blogspot.com

 

#6 Relaks

O tym, że relaks jest w życiu niezbędny, wiemy wszyscy. Mamy więc dla Was wyjątkowy pomysł- relaks na hamakach. Zajęcia prowadzone „w zawieszeniu” to wyjątkowa praca nad swoim ciałem oraz poznawanie własnych napięć. Zajęcia na hamakach pozwalają się zrelaksować, wyciszyć i uspokoić, dlatego polecane są wszystkim zestresowanym osobom. Nie liczy się tu stopień wytrenowania, a indywidualna praca z własnym ciałem oraz głową. Więcej o zaletach przeczytacie TUTAJ.

źródło: movytza.pl

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.