TESTUJEMY - Ekspres 4Swiss Roma A10 Home - GREEN CANOE

TESTUJEMY – Ekspres 4Swiss Roma A10 Home

Dzisiaj wpis wyczekiwany od dłuższego czasu przez wszystkich kawoszy. Jak mogliście zauważyć na naszym Instagramie, od dobrych pięciu miesięcy testowaliśmy dla Was ekspres do kawy Roma A10 Home marki 4Swiss. Dobrze wiecie, że zanim polecimy Wam jakiekolwiek urządzenie, chcemy być pewni jego jakości i funkcjonalności. Do tej pory wygłaszaliśmy na temat tego ekspresu ogromne pochwały i naszego zdania nie zamierzamy zmieniać. Wyniki testów nie pozwalają nam na nic innego. Wielu z Was zdecydowało się na zakup nie czekając na ostateczny werdykt z naszej strony – takie zrobił na Was wrażenie!:) Ci, którzy nie wyobrażają sobie poranków bez świeżej kawy, zrozumieją nasz zachwyt. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, ale przede wszystkim parzy przepyszną kawę – dokładnie taką, jaką chcemy. Przejdźmy zatem do wyjaśnienia, na czym polega fenomen tego ekspresu, abyście mogli dowiedzieć się, dlaczego warto go mieć we własnym domu.


Roma A10 Home GREEN CANOE

Zacznijmy od tego, co widać na pierwszy rzut oka. Pomimo swojego bogatego wnętrza, Roma A10 Home nie jest dużych rozmiarów. Z tego względu z łatwością znajdziemy dla niego miejsce w kuchni, jadalni, salonie, czy biurze. Rzeczą, która zachwyca na samym początku jest design – minimalistyczny i uniwersalny. Dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym. My zdecydowaliśmy się oczywiście na kolor biały. Oba prezentują się jednak znakomicie – zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Gwarantujemy Wam, że to, co widać na pierwszy rzut oka zaraz po wypakowaniu urządzenia, to dopiero początek przygody. Prawdziwa magia zaczyna się, gdy nachodzi nas ochota na kawę:)

Roma A10 Home GREEN CANOE

Roma A10 Home GREEN CANOE

Dotykowe menu i dwa duże wyświetlacze LED, które witają nas od progu, są bardzo przejrzyste i intuicyjne. Największą zaletą jest system personalizacji, dzięki któremu można przygotować idealną kawę, dostosowując takie parametry jak temperatura wody, ilość kawy, czy stopień spienienia mleka. Doskonałe latte, cappuccino i espresso mamy dosłownie na jeden przycisk. Umożliwia nam to między innymi młynek, którego używa się w profesjonalnych kawiarniach. Jest trwały, pracuje po cichu i doskonale mieli ziarna – za każdym razem z taką samą efektywnością. System x2 daje nam możliwość przygotowania dwóch kaw jednocześnie, co jest ogromnym udogodnieniem i chyba nie musimy tłumaczyć dlaczego:) Co więcej, gdy nasza mała czarna wystygnie, to możemy umieścić ją na specjalnym podgrzewaczu i znowu cieszyć się gorącą i aromatyczną kawą.

Ekspres ma nawet małe co nieco dla dzieci i dla tych, którzy specjalnie za kawą nie przepadają. Opcja OneTouch Hot Water pozwala na przygotowanie gorącej wody np. do zaparzenia herbaty. Idealnie spienione mleko, którego używamy do zrobienia idealnego cappuccino, możemy również wykorzystać do przyrządzenia pysznego kakao lub gorącej czekolady.

Roma A10 Home GREEN CANOERoma A10 Home, tak jak profesjonalne ekspresy do kawy, posiada trzy oddzielne dysze dystrybuujące kawę, wrzątek i mleko. Dzięki temu zaserwujemy sobie prawdziwie mocną kawę o intensywnym aromacie i wyrazistym smaku. Ciśnienie o mocy 19 barów wydobywa z ziaren ich najlepsze właściwości. Bez zarzutu działa również System Auto Clean Milk, który automatycznie czyści dyszę spieniacza i utrzymuje urządzenie w czystości. To świetna wiadomość dla każdego, kogo zmorą jest doprowadzanie ekspresu do porządku. Możemy także swobodnie wymieniać mleko przy użyciu wygodnego dzbanka i nie martwić się o jego świeżość. Wszystkie te wspaniałe funkcje możliwe są przy minimalnym zużyciu energii i wysokiej wydajności. Przygotowujecie kawę dla większej grupy gości? Bez problemu uda Wam się podać nawet 12 filiżanek w 6 minut.


Macie już swoją własną domową kawiarnię?:) Może wykorzystujecie Roma A10 Home w pracy? Ci z Was, którzy mieli okazję spróbować kawy przygotowanej w tym ekspresie wiedzą doskonale, dlaczego jesteśmy pod wrażeniem jego możliwości. Nie pozostaje nam nic innego jak udzielić całą naszą redakcją oficjalnej REKOMENDACJI dla tego modelu. Charakteryzuje się on najwyższą jakością pod każdym względem – zaczynając od designu, na najdrobniejszych funkcjach kończąc.

 

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

  • comment-avatar
    Beata Zakrzewska 14 lutego 2019 (13:12)

    Bardzo fajny ekspress. Nie tylko ciekawy design, ale i łatwość w obsłudze:)

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.