DO KAWY #193 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #193 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Jak często zdarza się Wam ignorować sygnały, jakie daje Wam wasze ciało? Wszyscy wiemy, że należy słuchać organizmu, jednak bagatelizujemy nasze dolegliwości, tłumacząc wszystko stresem i pośpiechem. Ból głowy, pleców, bezsenność, a nawet wypadanie włosów nie zawsze oznaczają chorobę, a problemy z naszą psychiką. Aleksander Kugelstadt w swojej książce „Gdy ciało i dusza wysyłają s.o.s.” pokazuje nam, że dolegliwości psychosomatyczne można skutecznie leczyć. „Zatroszcz się o swoją psychikę, a ciało ci się odwdzięczy!”. Serdecznie polecamy:)

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

Już niedługo, na początku maja, swoją premierę ma reedycja albumu „Smells Like Tape Spirit” Wojtka Mazolewskiego. Ten znakomity jazzowy basista i kontrabasista wydał swoją debiutancką płytę już w 2010 roku. Zapewne spora część z Was zna już utwory pochodzące ze wspomnianej już płyty. Wszystkich tych, którzy chcą poznać twórczość muzyka, zachęcamy do wysłuchania utworu „Newcomer”.

źródło:empik.com

 

#3 Teatr/ kino

Dziś zapraszamy Was na spektakl do Teatru 6.piętro. „Niezwyciężony” to sztuka opowiadająca o inteligenckim małżeństwie, które po utracie majątku przprowadza się ze stolicy do małego miasteczka. Poznają sąsiadów, których różni od nich wszystko. Spektakl poświęcony miłości, obecności i godności człowieka. Obejrzeć go możecie poprzez platformę VOD, do której link znajdziecie TUTAJ.

źródło:vod.teatr6pietro.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Jest takie miejsce na mapie Polski, gdzie uwielbiamy wracać- Jastrzębia Góra. To właśnie w tej miejscowości mieści się znakomity Hotel Szafir. Jest to miejsce, które zachwyca niesamowitymi wnętrzami. Przestronny basen, SPA oraz znakomita restauracja „Lazurowa” zadbają o Was pod każdym względem. Dodatkowym atutem hotelu, jest bliskość plaży, na której zachody słońca są wyjątkowe;) Czas zaplanować wakacyjny wyjazd:)

źródło:szafirhotel.pl

 

#5 Miejsce w sieci

Kochamy takie kobiety:) Silne, niezależne i przede wszystkim zaradne:) Kobiety to słaba płeć? Zdecydowanie nie! Majsterki.pl to ciekawy blog, na którym znajdziecie bardzo wiele porad, m.in.: na temat renowacji mebli. Nas szczególnie zachwyciły pomysły na oryginalne meble dla dzieci. Zaglądajcie na stronę i inspirujcie się:)

źródło:majsterki.pl

 

#6 Relaks

Wiosenna pogoda nas nie rozpieszcza i często jesteśmy zmuszeni zostać w domu. Zwłaszcza dla dzieci jest to trudny czas. Mamy pomysł jak przerwać nudę, mimo deszczu za oknem. 5-minutowe ROZRYWKI to kanał na YouTubie, na którym znajdziemy ciekawe propozycje na spędzanie czasu z dziećmi np. eksperymenty, które możemy wykonać w domu.

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.