Pascal Brodnicki mówi po polsku! Czyli ROZMOWY GREEN CANOE - o jakości, Tubie smaku i pasji. - GREEN CANOE

Pascal Brodnicki mówi po polsku! Czyli ROZMOWY GREEN CANOE – o jakości, Tubie smaku i pasji.

 

 

Specjalnie tak zatytułowałam ten odcinek:) „Pascal Brodnicki mówi po polsku?” słyszę za każdym razem, gdy mój rozmówca dowiaduje się, że się znamy. Co odpowiadam? Obejrzyjcie sami :) ! TUTAJ znajdziecie całą naszą rozmowę.

Nie wiem, czy mieliście świadomość, że Pascal oprócz tego, że jest rozpoznawalny medialnie np. dzięki telewizji – ma także swój, coraz bardziej  popularny kanał na YouTube. TU możecie go zasubskrybować.  I od kilku miesięcy działa także założona przez niego TUBA SMAKÓW. Aromatyczne, pyszne, zwariowane i kreatywne miejsce w sieci, do którego może dołączyć być może i ktoś z Was? Ciekawi jesteście? Obejrzyjcie zatem naszą rozmowę – i mam tylko nadzieję, że będziecie się w jej trakcie tak dobrze bawili jak i my:) Pascal i Agnieszka Mielczarek, których znam prywatnie już wiele lat – potrafią jak nikt inny zarażać swoją pasją – do gotowania, do eksperymentowania ze smakami, do zdrowego pysznego jedzenia. A że są przy tym maksymalnie pozytywnymi, bogatymi wewnętrznie ludźmi – inni idą za nimi jak w dym:) Obdarowuję Was zatem dziś pozytywną energią, którą mam nadzieję, że poczujecie z naszej rozmowy – a że mamy poniedziałek: to jeszcze SPEKTAKULARNIE SZCZĘŚLIWEGI TYGODNIA!!!! moi mili    – dla wszystkich z Was:)

 

 

Dziękuję za Twój komentarz.

4 komentarze

 • comment-avatar
  Anua 16 listopada 2017 (14:06)

  A ja mam wrażenie, że to bardzo sympatyczny, pozytywny człowiek :) Na kanał od czasu do czasu zaglądam.
  PS. W odniesieniu do pierwszego komentarza, hmmm, jakie znaczenie ma to, z jakim akcentem mówi? Rozumiem, że dla kogoś taki czy inny dźwięk może nie być przyjemnym dla ucha, ale żeby oceniać (lubić/nie lubić) człowieka po sposobie mówienia?

 • comment-avatar
  iza z kidowa 13 listopada 2017 (18:52)

  Nie lubię Pascala, denerwuje mnie właśnie ten Jego francuski akcent.
  A ponoć świetnie mówi po polsku.
  Tylko dla potrzeb TV, bo był potrzebny z tym akcentem, został zatrudniony.
  Ciekawe, czy opublikujesz ten post?

  • comment-avatar
   Green Canoe 16 listopada 2017 (13:29)

   Iza – bardzo proszę publikujemy Twój post. Choćby po to, by spytać czy obejrzałaś film? Bo wyjaśniamy w nim jak Pascal mówi. Jak słyszę słowo „ponoć” – mam bardzo pejoratywne skojarzenia…Twój komentarz tylko je utrzymuje.

 • comment-avatar
  Skup Nieruchomości 24 13 listopada 2017 (15:43)

  O, nie wiedziałem, że Pascal prowadzi swój kanał. Dzięki za podlinkowanie :)

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.