DO KAWY #166 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #166 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Młoda ilustratorka Ala i jej kot Lord to główni bohaterowie książki Ja cię kocham, a ty miał Katarzyny Bereniki Miszczuk. Kryminalnej komedii, której głównym motywem jest zabójstwo bogatego pana na włościach fundującego wyjątkowe stypendium dla najlepszego artysty. Powodów do śmiechu będzie co niemiara. Książkę znajdziecie np. TUTAJ.

do kawy książka GREEN CANOEźródło: Empik

#2 Muzyka

W sobotę 18 kwietnia o godz. 20:00 naszego czasu odbędzie się koncert charytatywny One Beating Heart zbierający pieniądze dla wszystkich zmagających się z panującym obecnie zagrożeniem. Relacja będzie obejmować nagrane występy oraz rozmowy z artystami. Wydarzenie obejrzymy między innymi na kanale YouTube głównego zespołu – The Midnight. Link znajdziecie pod spodem.

Z kolei w niedzielę w tym samym celu zjednoczy się ponad stu artystów, ekspertów, filantropów i przedstawicieli różnych korporacji, którzy zdalnie ze swoich domów postanowili wesprzeć lekarzy i pielęgniarki walczących na pierwszej linii frontu każdego dnia. W Polsce relację z akcji One World: Together At Home będziemy mogli obejrzeć na Canal+ 19 kwietnia o godz. 21:00. Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ.

#3 Teatr/Kino

Jeśli szukacie filmów na wieczorny relaks, to możecie skorzystać z darmowej kolekcji VOD. Znajduje się w niej kilka świetnych klasyków polskiego i zagranicznego kina. Znajdziecie je TUTAJ.

do kawy filmy GREEN CANOEźródło: VOD

#4 Miejsce w sieci

W dobie koronawirusa, kiedy wiele osób czuje się osamotnionych i odciętych od bliskich i świata zewnętrznego, trzeba znaleźć sposób na przetrwanie ciężkiego czasu. O tym, jak radzić sobie z emocjami, które wywołuje epidemia, rozmawiają w Strefie Psyche Uniwersytetu SWPS psychologowie Zofia Szynal i Przemysław Staroń. Ich rozmowę znajdziecie TUTAJ.

swps GREEN CANOEźródło: Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS

#5 Relaks

Obecnie niemożliwe jest zebranie większej ilości osób na wspólne granie w planszówki. Jednak nie tyczy się to Internetu. Ulubione gry możemy przenieść do świata wirtualnego i połączyć się z rodziną i przyjaciółmi dosłownie wszędzie. Strona Board Game Arena warta jest wypróbowania – całkowicie za darmo TUTAJ.

planszówki GREEN CANOEźródło: Facebook/Board Game Arena

Czas spędzony w domu warto wykorzystać aktywnie. Być może na spróbowanie czegoś nowego jak np. lekcje tańca. W Internecie znajdziemy wiele filmów instruktażowych, jednak lepiej skorzystać ze sprawdzonych wskazówek profesjonalistów. Znajdziemy je np. na stronie E-taniec studia tańca Dance Avenue. Jeśli jesteście chętni na salsę, cha-chę, rumbę lub tango, to zajrzyjcie TUTAJ.

taniec GREEN CANOEźródło: Facebook/E-taniec.eu

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.