DO KAWY #47 – kino, lektura, pasja. - GREEN CANOE

DO KAWY #47 – kino, lektura, pasja.

#1

Książka, od jakiej dziś zaczniemy powstała we współpracy z Filmoteką Narodową. Znajdziemy w niej przemyślenia i próby charakterystyki życia Polaków ostatniej dekady. Co takiego się wydarzyło? Przeniesienie życia towarzyskiego na Facebooka, wysyp memów, moda na bieganie i wiele innych zjawisk, które miały miejsce w ostatnim czasie, nie pozostały bez wpływu na nas wszystkich. Pośród autorów znaleźli się między innymi: Olga Drenda, Łukasz Najder, Maciej Jakubowiak, czy Jan Sowa.

źródło: Empik

#2

Na stronie magazynu Slow Life Polska przeczytacie ciekawy wywiad z Justyną Stoszek, która tworzy niesamowite, leśne kapsuły. Jej prace możecie zobaczyć na stronie Forest Forever. A jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda proces sadzenia lasu w szkle oraz co jest inspiracją dla Justyny, zajrzyjcie na stronę Slow Life Polska.

źródło: Forest Forever

#3

Już niedługo większość z nas zabierze się za pakowanie prezentów. Dziś mamy dla Was inspirujący wpis na ten temat. Na blogu Mammamija zobaczycie, jak pięknie można udekorować prezenty, mając do dyspozycji tylko kilka rzeczy pod ręką.

jak zapakować prezent na świętaźródło: Mammamija

#4

Zimą bardzo wielu osobom towarzyszy spadek nastroju, brak energii i motywacji, co niekiedy może się wiązać z niedoborem witamin i ważnych dla zdrowia składników odżywczych. Dlatego warto przeczytać artykuł na stronie Zwierciadła, z którego dowiemy się Co jeść zimą. Jaka powinna być dieta w okresie zimowym, jakich składników najbardziej potrzebujemy i jak je dostarczyć? Sprawdźcie na stronie Zwierciadła.

źródło: Zwierciadło.pl

#5

16 i 17 grudnia w Warszawie w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich odbędą się Targi designu Wzory. Będzie to świetna okazja do kupienia świątecznych prezentów, bo możemy być pewni, że kupimy na nich przedmioty oryginalne i niebanalne. Jeśli takich prezentów właśnie szukacie zajrzyjcie koniecznie na targi Wzory.

źródło: Wzory

#6

Słyszeliście o trendzie w aranżacji wnętrz jakim są ściany z mchu? To taki wertykalny ogród, wewnątrz naszych domów, który na pewno spodoba się wielbicielom zieleni. Jeśli Was zaciekawiliśmy i macie ochotę przeczytać i dowiedzieć się więcej w tym temacie to zajrzyjcie na bloga Design Your Home.

źródło: Design Your Home

#7

Jeśli chcecie, aby Wasze dziecko otrzymało w Wigilię prawdziwy list od Świętego Mikołaja, a jednocześnie zrobić coś dobrego dla innych dzieciaków zapraszamy Was na stronę List od Mikołaja. Jest to akcja Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która pomoże jej podopiecznym – dzieciom doświadczającym przemocy i wykorzystywania. Wystarczy zamówić list na podanej w linku stronie, przekazać drobną darowiznę, a 24 grudnia czekać na piękny, zaprojektowany przez znanych artystów list :)

źródło: List od Mikołaja

Dziękuję za Twój komentarz.

2 komentarze

  • comment-avatar
    Avrea 8 grudnia 2017 (12:38)

    las w szkle cudny ! uwielbiam samam tez sobie zrobiłam :)

  • comment-avatar
    Ula 8 grudnia 2017 (11:27)

    Joasiu, Polacy z dużej litery.

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.