DO KAWY #200 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #200 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Zapewne słyszeliście już zdanie, które brzmi- „nie ma złych emocji”. Właśnie dlatego, chcemy Wam w dzisiejszym DO KAWY polecić książkę Roberta L. Leahy pt.” Nie wierz we wszystko, co czujesz”. Autor w bardzo przystępny sposób przedstawia nam psychologiczne schematy związane z emocjami człowieka, a także podpowiada co zrobić, aby zrozumieć i zaakceptować wszystkie emocje i móc cieszyć się pełnią życia. Bardzo wartościowa pozycja. Polecamy serdecznie:)

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

„Kultura parkuje nad morzem” to cykl muzyczno-kulturalnych spotkań zorganizowanych na placu Zawiszy Czarnego w Gdyni. W ramach akcji uczestniczyć możemy w koncertach, warsztatach oraz zajęciach artystycznych. Oferta skierowana jest zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Akcja „Kultura parkuje nad morzem” trwać będzie przez całe wakacje, aż do 30 sierpnia. Więcej szczegółów na stronie www.imprezy.trojmiasto.pl

 

źródło:imprezy.trojmiasto.pl

 

 

#3 Teatr/kino

Kolejna atrakcja dla mieszkańców oraz odwiedzających trójmiasto. „Kino na Szekspirowskim” to letni cykl pokazów kina, odbywający się na dachu Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku. W repertuarze znajdziemy najlepsze i najwyżej oceniane filmy z ubiegłych lat. Filmy rozpoczynają się tuż po zachodzie słońca, około 21:30. Letni wieczór, wygodny leżak i dobry film z widokiem na starówkę. Czy jest lepszy pomysł na wakacje?:)

źródło:facebook/kinonaszekspirowskim

 

#4 Miejsce z klimatem

Dziś zabierzemy Was do Małej Szwecji:) Ten piękny dom wakacyjny to miejsce, w którym zakochać się można od pierwszego wejrzenia. Składa się z trzech niezależnych apartamentów, wyposażonych we wszystko, co niezbędne do wygodnego pobytu. Pięknie urządzone wnętrza i otoczenie Borów Tucholskich to idealny przepis na wakacyjny relaks. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie malaszwecja.pl.

źródło: malaszwecja.pl

 

#5 Miejsce w sieci

Wiemy, że prace ogrodowe w pełni, więc postanowiliśmy Wam podsunąć bardzo przydatną stronę internetową. E-katalogroslin.pl to internetowa encyklopedia zawierająca całą masę przeróżnych roślin. Dowiemy się z niej wszystkich niezbędnych informacji na temat danej rośliny oraz jej pielęgnacji. Każdy ogrodnik powinien znać ten adres www. Przyda się z pewnością nie jeden raz :)

 

#6 Relaks

Wakacje czas zacząć! :) Co jest ich nieodłązznym elementem? Zdjęcia! Tak, tak, fotografie towarzyszą nam już od bardzo dawna, a te wakacyjne- robione aparatami na klisze musiały być wyjątkowo udane- poprawek nie było:) Teraz na szczęście możemy na wakacjach robić tysiące zdjęć. Czy wiemy jak zrobić perfekcyjne zdjęcie? Dziś DO KAWY poczytajcie ciekawy poradnik o fotografii wakacyjnej na Fotopolis.pl, a już niedługo wykorzystajcie wiedzę w praktyce na wakacyjnych wojażach :)

źródło:fotopolis.pl

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.