DO KAWY #206 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #206 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

W dzisiejszym DO KAWY pragniemy Wam zaproponować książkę, która w nas wzbudziła ogromne emocje. Staramy się wychować nasze dzieci jako grzeczne i posłuszne, ale czy taki kierunek jest słuszny? Czy rozsądny człowiek nie powinien czasami się buntować? Przecież to właśnie bunt jest oznaką samodzielnego myślenia. Książka Marcina Matczaka „Jak wychować rapera. Bezradnik” opowiada o relacji ojca z synem, o buncie i  odwadze do własnego zdania. Warto przeczytać- serdecznie polecamy :)

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

Letnie koncerty to czas, na który wszyscy czekaliśmy z utęsknienie. O cyklu „Letnie brzmienie” pisaliśmy już jakiś czas temu. Dziś chcemy w ramach tego cyklu zaprosić Was  na koncert Kuby Badacha- Tribute to Andrzej Zaucha. Odbędzie się on 7 sierpnia w Parku Starego Browaru w Poznaniu. Każdy koncert w cyklu Letnie Brzmienia jest wyjątkowy i warto wziąć w nim udział. My osobiście się już o tym przekonaliśmy:) Polecamy :)

źródło: rytmy.pl

 

#3 Teatr/kino

Lato to idealny czas na nadrobienie zaległości w wielu dziedzinach: mamy czas na książki, spacery, a także na sztukę. Zwłaszcza kiedy artyści wychodzą nam naprzeciw i organizują teatr w plenerze. Jest to idealna okazja, aby wśrod pięknyck okoliczności przyrody, spędzić czas oglądając przeróżne sztuki teatralne. W tym tygodniu zapraszamy na spektakl „Flamenco namiętnie” w wykoaniu artystów „Och teatru”, który odbędzie się na Placu Konstytucji w Warszawie 16 sierpnia o godzinie 17:00.

źródło:ochteatr.com.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Urlop jeszcze przed Wami? Nie macie pomysłu dokąd pojechać? Są takie miejsca, w których zakochać się można od pierwszego wejrzenia- takim miejscem jest Glendoria. Z dala od zgiełku, prawdziwy slow life i magia, bo inaczej tego miejsca nie możemy opisać:) Zapraszamy Was na stronę glendoria.pl – dajcie się oczarować :)

źródło:glendoria.pl

 

#5 Miejsce w sieci

Jak już dobrze wiecie, Green Canoe silnie związane jest z Kaszubami:) Pokazujemy Wam często ciekawe miejsca i zapraszamy do nas, bo na Kaszubach jest przepięknie;) Jest jeszcze ktoś, kto zachęca i pokazuje piękne oblicze Kaszub- Instakaszubka. Na tym instagramowym profilu znajdziecie wiele ciekawych i pięknych miejsc z naszych okolic. Warto zagłebić się i zaplanować wycieczkę po przepięknej Szwajcarii Kaszubskiej :)

 

#6 Relaks

Dziś chcemy Wam przybliżyć pewien wyjątkowy sposób na relaks- masaż KOBIDO. Zapewne część z Was już o nim słyszała. Kobido to głęboki masaż twarzy, który wywodzi się z medycyny chińskiej. Poza swoimi właściwościami relaksującymi pomaga zredukować zmarszczki mimiczne, poprawia napięcie skóry oraz pobudza regeneracje skóry. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

źródło:swanclinik.pl

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.