DO KAWY #259 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #259 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dziś nasz cykl poleceń DO KAWY otwiera książka, którą pokochają fani thrillerów oraz lubiący dreszczyk emocji:) „Hex” autorstwa Thomasa Olde Heuvelt’a porównywana jest to prozy Stephena Kinga, za jego najlepszych czasów. Opowiada o małym miasteczku, na którym ciąży klątwa. Mieszkańcy starannie przestrzegają zasad i ukrywają mroczną tajemnicę przed ludźmi spoza miasta. Kłopoty zaczynają się w momencie, gdy buntować zaczynają się nastolatkowie mieszkający w nim. Trzymająca w napięciu, pełna wartkiej akcji oraz doskonałych opisów powieść. Polecamy!

źródło:wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/hex/

 

#2 Muzyka

Urodziny Sopotu, które odbędą się już 11 września to wielkie święto. Koncert w Operze Leśnej zgromadzi największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Zagra m.in. Kasia Nosowska, Daria Zawiałow, Mioush, Smolik i inni. Poza najnowszymi utworami artystów rozbrzmiewać będą największe hity sopockich festiwali. Będzie to sentymentalna podróż, w którą warto się wybrać. Więcej informacji oraz bilety znajdziecie TUTAJ.

źródło:ebilet.pl

 

#3 Teatr/ kino

Jak Wy zareagowalibyście na zaginięcie swojego dziecka? „Iluzja” to polski film opowiadający historię kobiety, której córka zaginęła. Jej cierpienie, walka o prawdę i dążenie do rozwiązania trudnej sytuacji całkowicie przysłania jej pozostałe aspekty życia- w tym męża. Zdesperowana kobieta zatraca się w poszukiwaniach córki- co jest jednak prawdą, a co iluzją?  W głównej roli doskonale zagrała Agata Buzek. Film swoją premierę ma właśnie dziś. Serdecznie polecamy!

źródło: filmweb.pl

#4 Miejsce z klimatem

Nasze najnowsze odkrycie- restauracja „Bazar”. Dawno nie czuliśmy się tak dopieszczeni kulinarnie. Doskonałe jedzenie, idealnie dobrane do potrawy wino i co jest dla nas bardzo ważne, kulturalna i bardzo pomocna obsługa. Warto podkreślić też niesamowity widok na Motławę. Zwłaszcza latem, kiedy możemy usiąść na zewnątrz, przed restauracją atmosfera Starego Miasta jest nie do opisania:) Według nas to miejsce zasługuje na 5 gwiazdek! :) Polecamy!!!

źródło:tripvisior.pl

#5 Miejsce w sieci

Nadchodzi jesień, a wraz z nią długie wieczory, które częściej spędzamy w domowym zaciszu. Może jest to dobry moment, aby zacząć tworzyć ze swoim dzieckiem? Jeśli oboje lubicie plastyczne prace, to ta strona jest  dla Was idealna:) Deepak’s Art & Craft to facebook’owy profil, na którym znajdziecie ciekawe inspiracje na prace plastyczne. Doskonałe wyzwanie także dla dorosłych! :)

źródło: facebok/deepak’sart&craft

# 6 Relaks

O aromaterapii zapewne słyszał każdy. Ale czy próbowaliście jej? Naturalne olejki aromaterapeutyczne to doskonałe lekarstwo na wszelkie dolegliwości, nie bez powodu stosowały je przecież nasze babcie:) O zaletach olejków oraz o tym, który jest najlepszy, na jaką dolegliwość poczytacie na stronie Aptelia.pl. Polecamy serdecznie!:)

 

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.