DO KAWY #227 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #227 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Nasze dzisiejsze wydanie DO KAWY rozpoczynamy propozycją, która idealnie pasuje do noworocznych postanowień. Ile to już razy obiecywaliście sobie, że mniej czasu będziecie spędzać przed  monitorami? Zawsze jednak trzeba wysłać maila, coś sprawdzić, być w kontakcie. Książka „Cyfrowy minimalizm. Jak zachować skupienie w hałaśliwym świecie” to nowa filozofia korzystania z technologii. Jak skupić się na tym co ważne i pozostać minimalistą w świecie przepełnionym technologią? Książka Cal’a Newporta z pewnością da wam nowe spojrzenie na codzienne czynności. Serdecznie polecamy:)

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

„Orchestra 4 young” to niezwykły projekt skierowany do młodych muzyków, którzy biorąc udział w warsztatach muzycznych, przygotowują prawdziwy koncert.  Wydarzenie to patronuje Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy, a warsztaty prowadzi Adam Sztaba. Koncert finałowy odbędzie się 27 stycznia 2022 roku o godzinie 19:00. Bilety można już rezerwować- dostępne są TUTAJ.

źródło:radiopik.pl

#3 Teatr/ kino

Film „Animal” to film dokumentalny opowiadający historię nastolatków oraz naukowców, którzy angażują się w sprawę ochrony zwierząt. Razem z bohaterami wybieramy się w podróż po całym świecie, aby dowiedzieć się więcej, zrozumieć, dlaczego giną gatunki zwierząt oraz co możemy zrobić, aby temu zapobiec. Film swoją premierę będzie miał już w połowie stycznia. Serdecznie polecamy jako seans edukacyjny dla całej rodziny:)

źródło:filmweb.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Ferie zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli szukacie miejsca wyjątkowego, w którym odpoczniecie całą rodziną to mamy dla Was miejsce idealne:) Czarny Potok to wspaniały, czterogwiazdkowy hotel w Krynicy- Zdroju. Bogata oferta oraz moc atrakcji sprawi, że cała rodzina spędzi tam wyjątkowe chwile. Spa, zajęcia dla dzieci, wyśmienita kuchnia- to wszystko przygotowane z dbałością o każdy detal. Serdecznie polecamy to miejsce! :)

źródłó:hotelczarnypotok.pl

#5 Miejsce w sieci

Może jako noworoczne postanowienie wybraliście rozwijanie swojego hobby? A może dopiero szukacie swojej pasji? Bez względu czy pochłonie Was malarstwo, rzeźba czy inne rękodzieło warto znaleźć dobry i sprawdzony sklep, w którym można nabyć wszystkie niezbędne rzeczy:) Sklep Creativehobby to miejsce, które każdy artysta powinien znać:) Serdecznie polecamy :)

źródło:creativehobby.pl

 

#6 Relaks

Wraz z nowym rokiem i świąteczno-noworocznym „przejedzeniem” podejmujemy często decyzję o diecie i zmianie stylu życia. Dieta odchudzająca powinna być skonsultowana ze specjalistą, ponieważ obejmuje szereg dłuższych zmian żywieniowych. My polecamy na początek roku jedynie mały „detoks”. Pamiętajcie, że detoks organizmu nie polega na głodówce, która może zaszkodzić, a przyjmowaniu mniejszej ilości kalorii w postaci warzyw i soków. Zdrowy rozsądek jet zawsze najważniejszy:) Przykładowe, trzydniowe menu znajdziecie TUTAJ.

źródło:fitandeasy.pl

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.